DRAGSOFFA, senempire, 1800-tal.

170160. DRAGSOFFA, senempire, 1800-tal.

Längd ca 205.

Slitage och skador, masksstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 205.

Antal besök: 1 015