FICKUR samt ARMBANDSUR.

FICKUR samt ARMBANDSUR.
170145. FICKUR samt ARMBANDSUR.

1 st omega i nickel.
2 st fickur silver.
1 st Certina automatic.

Åldersslitage repor samt skada på urtavla, spräckt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st omega i nickel.
2 st fickur silver.
1 st Certina automatic.

Antal besök: 838