FÅTÖLJ, Bröderna Andersson, Ekenässjön, 1900-talets tredje kvartal.

170035. FÅTÖLJ, Bröderna Andersson, Ekenässjön, 1900-talets tredje kvartal.

Orange klädsel.
Etikettmärkt.
Total höjd 101 cm.

Repor/stötmärken. Klädsel med slitage/fläckar. Stoppning i nackkudde torkad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Orange klädsel.
Etikettmärkt.
Total höjd 101 cm.

Antal besök: 5 246