A. RITZAU. Svanar i vattendrag, olja på duk, signerad 1914.

169962. A. RITZAU. Svanar i vattendrag, olja på duk, signerad 1914.

32 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 41 cm.

Antal besök: 1 179