SERVISDELAR, 27 delar, Hackefors, 1900-tal.

169952. SERVISDELAR, 27 delar, Hackefors, 1900-tal.

Vit med reliefmönster samt gulddekor.
1 kaffekanna.
1 sockerskål.
1 gräddsnipa.
12 koppar med fat.
12 assietter.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 kaffekanna.
1 sockerskål.
1 gräddsnipa.
12 koppar med fat.
12 assietter.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 748