R. LINDSTEDT. Båt till havs, olja på duk, signerad 1977.

169942. R. LINDSTEDT. Båt till havs, olja på duk, signerad 1977.

54 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 65 cm.

Antal besök: 2 486