MATSALSMÖBEL, 5 delar, 2000-tal.

169860. MATSALSMÖBEL, 5 delar, 2000-tal.

Björk, bordets längd 139,5, bredd 90, höjd 72, skiva 44,5 cm.
Stolarnas höjd 95 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas höjd 95 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 820