HENNING HOUGAARD. räv i skogsmiljö, olja på duk, signerad.

169845. HENNING HOUGAARD. räv i skogsmiljö, olja på duk, signerad.

45 x 65 cm.

Henning Hougaard (1922–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 65 cm.

Henning Hougaard (1922–1995)

Antal besök: 703