SERVERINGSVAGN, 1950-tal.

SERVERINGSVAGN, 1950-tal.
16981. SERVERINGSVAGN, 1950-tal.

Med Perstorpsskivor, längd 72, bredd 43, höjd 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 680