Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Musikinstrument
AKUSTISK GITARR, Hopf Meisterwerkstätten, 1970-tal.
169695. AKUSTISK GITARR, Hopf Meisterwerkstätten, 1970-tal.
I mjukt fodral.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
I mjukt fodral.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
3 254