AKUSTISK GITARR, Hopf Meisterwerkstätten, 1970-tal.

169695. AKUSTISK GITARR, Hopf Meisterwerkstätten, 1970-tal.

I mjukt fodral.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I mjukt fodral.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 480