Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, rya, "Lincoln", Svängsta Mattväveri AB, 1960-tal, 165 x 90 cm.
169677. MATTA, rya, "Lincoln", Svängsta Mattväveri AB, 1960-tal, 165 x 90 cm.
Blå.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Blå.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 183