STOLAR, 3 + 1 st, sk. Göteborgsstolar, mahogny, 1800-tal.

16964. STOLAR, 3 + 1 st, sk. Göteborgsstolar, mahogny, 1800-tal.

Svängda bakben.

Slitage, skador, lagningar, ett ben lagat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängda bakben.

Antal besök: 2 459