TIDNINGSHYLLA, teak, string, 1950/1960-tal.

169632. TIDNINGSHYLLA, teak, string, 1950/1960-tal.

Längd 47,5, bredd 33, höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 933