TE/KAFFESERVISDELAR, 28 delar, China-Blau, Rosslau.

169626. TE/KAFFESERVISDELAR, 28 delar, China-Blau, Rosslau.

3 st kaffekoppar
4 st kaffefat
6 st Tekoppar
11 st tefat
1 st sockerskål med lock
1 st gräddkanna
1 st kaffekanna
1 st tekanna
Ej komlpett.

Med delvis mindre nagg och i bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st kaffekoppar
4 st kaffefat
6 st Tekoppar
11 st tefat
1 st sockerskål med lock
1 st gräddkanna
1 st kaffekanna
1 st tekanna
Ej komlpett.

Antal besök: 2 379