DROPPSUR, Waterbury Clock Company, sekelskiftet 1900.

169565. DROPPSUR, Waterbury Clock Company, sekelskiftet 1900.

Fanerad med mahogny och jakaranda. Höjd 63 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 167