SERVERINGVAGN, Wladimir Pettersson, Möbelhantverket, Ruda, 1900-talets andra hälft.

169560. SERVERINGVAGN, Wladimir Pettersson, Möbelhantverket, Ruda, 1900-talets andra hälft.

Betsad bok. Två lådor. På hjul. Längd 73, bredd 43, höjd 68 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 261