OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Varg i vinterlandskap. Färglitografi. Signerad och numrerad 24/30 E.A.

169556. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Varg i vinterlandskap. Färglitografi. Signerad och numrerad 24/30 E.A.

Bildyta 31 x 45 cm. Möjligen Leif Liljeblad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 383