KYL, Silv 50, Coca Cola, Tyskland.

169553. KYL, Silv 50, Coca Cola, Tyskland.

Längd 50, bredd 52, höjd 54,5 cm.

Slitage, skador, fötter saknas samt smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 148