CYKEL, DBS, Apache, 1960-tal.

CYKEL, DBS, Apache, 1960-tal.
1695139. CYKEL, DBS, Apache, 1960-tal.

Pojkcykel med "limpa", diameter däck 53 cm (24 X 1 3/8). Sadel höj och sänkbar.
Höjd till limpa 75 cm.

Ålders och bruksslitage, limpa sliten/tejpad fram, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till limpa 75 cm.

Antal besök: 9 609