FRANCO COSTA. "Magnificent Göteborg", färgseriegrafier 3 st, signerade och numrerade XLVI/CX.

169482. FRANCO COSTA. "Magnificent Göteborg", färgseriegrafier 3 st, signerade och numrerade XLVI/CX.

54 x 69,5 resp 54 x 49 cm.

Ej examinerade ur ram.

Franco Costa (1934–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 69,5 resp 54 x 49 cm.

Ej examinerade ur ram.

Franco Costa (1934–2015)

Antal besök: 1 032