CALLE JOHANSSON. Par i solljus. Olja på duk. Monogramsignerad.

169456. CALLE JOHANSSON. Par i solljus. Olja på duk. Monogramsignerad.

55 x 67 cm.

Calle Johansson (1910–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 67 cm.

Calle Johansson (1910–1989)

Antal besök: 1 930