CALLE JOHANSSON. "Stammar i motljus". Olja på duk. Monogramsignerad.

169451. CALLE JOHANSSON. "Stammar i motljus". Olja på duk. Monogramsignerad.

38 x 68 cm.

Uppfodrad på pannå.

Calle Johansson (1910–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 68 cm.

Uppfodrad på pannå.

Calle Johansson (1910–1989)

Antal besök: 5 192