SIXTEN ENGBERG. Komposition, olja på pannå, signerad.

169421. SIXTEN ENGBERG. Komposition, olja på pannå, signerad.

60 x 120 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 120 cm.

Antal besök: 3 176