LARS ISACSON. "Hund i Plomari". Olja på duk. Signerad och daterad -90.

169387. LARS ISACSON. "Hund i Plomari". Olja på duk. Signerad och daterad -90.

42 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 33 cm.

Antal besök: 1 885