KARL LUNDBORG. Simrishamns hamn. Olja på duk. Signerad K Lundborg.

169335. KARL LUNDBORG. Simrishamns hamn. Olja på duk. Signerad K Lundborg.

46x38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x38 cm.

Antal besök: 2 137