B JOHNNY NILSSON. 2 st, litografier/blandteknik, signerade och numrerade.

16930. B JOHNNY NILSSON. 2 st, litografier/blandteknik, signerade och numrerade.

Vit stol med fjäder, numrerad 47/50.
Blå stol, numrerad 47/50.
Tot mått inkl ram 81 x 60 cm.

Ej examinerade ur ram. Collageblad på litografi med blå stol lossat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå stol, numrerad 47/50.
Tot mått inkl ram 81 x 60 cm.

Antal besök: 1 474