GLASVAS, Pukebergs glasbruk, 1960-tal.

169287. GLASVAS, Pukebergs glasbruk, 1960-tal.

Flerfärgad glasvas, Höjd 25 cm.

Toppens insida med några nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 667