Kalmar Auktionsverk
Allmoge
FYLLEHÄST, Glas 18/1900-tal.
169224. FYLLEHÄST, Glas 18/1900-tal.
höjd 17 längd 17,5 cm.
åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 17 längd 17,5 cm.
åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 174