STOLAR 2 st, en betsad fur, en lackad björk, tidigt 1900-tal.

169154. STOLAR 2 st, en betsad fur, en lackad björk, tidigt 1900-tal.

Karmstol, rygghöjd 90 cm
Stol, rygghöjd 86, cm.

Karmstol något skev, fläckar på sits i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstol, rygghöjd 90 cm
Stol, rygghöjd 86, cm.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 652