VASILI LEVI. Vinterlandskap, olja på pannå, signerad.

16913. VASILI LEVI. Vinterlandskap, olja på pannå, signerad.

47 x 60 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 60 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 934