TALLRIKAR, 4 st, Kina, 1800-tal, Vapenporslin, familjen Wirséns vapen.

169022. TALLRIKAR, 4 st, Kina, 1800-tal, Vapenporslin, familjen Wirséns vapen.

Diameter 20 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 20 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 538