SKRIN, Design Astrid Wessel, Danmark, 19960/70-tal.

169021. SKRIN, Design Astrid Wessel, Danmark, 19960/70-tal.

Emalj och jakaranda
Längd 25 cm
Bredd 11 cm
Höjd 3 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Emalj och jakaranda
Längd 25 cm
Bredd 11 cm
Höjd 3 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 3 770