KOSTAS SEMITEKOLO. "Afrodite". Brons, osignerad. 1900-talets andra hälft.
168986. KOSTAS SEMITEKOLO. "Afrodite". Brons, osignerad. 1900-talets andra hälft.
Höjd 71 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 71 cm.
Leiflers Auktionshus
3 739