HALLSPEGEL MED BYRÅ, röd, AB Glas och Trä Hovmantorp. 1960-tal.

16898. HALLSPEGEL MED BYRÅ, röd, AB Glas och Trä Hovmantorp. 1960-tal.

Rödbetsat trä med orange dekor i metall.
Spegelns mått: Bredd 60, höjd 120 cm
Byrå med två lådor, mått: längd 80, bredd 42, höjd 45 cm.

Bruksslitage, smärre repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 641