SOFFBORD, Jakaranda, Dansk design.

168898. SOFFBORD, Jakaranda, Dansk design.

Jakarandaträ. Stämplat samt etikettmärkt Danmark på undersidan. Höjd 50 cm, längd 170 cm, bredd 60 cm.

Smärre repor på bordsskivan. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 706