RYMDLEKSAK, Billy Blastoff, space scout, Eldon, 1960-tal.

1688282. RYMDLEKSAK, Billy Blastoff, space scout, Eldon, 1960-tal.

Nr 9414.
Gubben är ca 11.5 cm lång.
Kartongen är ca 44.5x26x10 cm.

Skador på kartong.
Gubbens hjälm är skadad.
Ej funktionstestat, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 9414.
Gubben är ca 11.5 cm lång.

Skador på kartong.
Gubbens hjälm är skadad.

Antal besök: 2 223