TRÄDGÅRDSGRUPP, 6 delar, Grythyttan, 1900-tal.

168779. TRÄDGÅRDSGRUPP, 6 delar, Grythyttan, 1900-tal.

Besående av bord, soffa, 2 stolar, 2 karmstolar, soffans längd 160 cm.

Slitag,e rost, färgbortfall, senare bemålning, kompletteringar, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 805