PARTI BESTICK, 12 st, mestadels silver.

168763. PARTI BESTICK, 12 st, mestadels silver.

Såslevar, nötknäppare, fruktsax, fruktbestick samt sockersked. Längd 12-20 cm.

Flertalet med stål och mässingdelar. Bucklor sam slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 925