BÄGARE, silver, Sven Pettersson Nyberg, Varberg 1754-1803.

168700. BÄGARE, silver, Sven Pettersson Nyberg, Varberg 1754-1803.

Stämplad E=1763, höjd 8,5 cm.

Slitage, något buckligt brätte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad E=1763, höjd 8,5 cm.

Antal besök: 1 888