SERVISPORSLIN, 58 delar, "Blå Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

168679. SERVISPORSLIN, 58 delar, "Blå Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

Kanna, såsskål, 12 djupa tallrikar (diameter 25), 12 flata tallrikar (diameter 25), 12 assietter (diameter 19 cm) 12 assietter (diameter 22), blandade uppläggningsfat.

Bruksslitage, ställvisa fläckar, smärre nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 817