PARTI, keramik, Rörstrand och Arabia.

168603. PARTI, keramik, Rörstrand och Arabia.

Två del "Titus", Olle Arberius, Rörstrand. Diameter 35, höjd 15 cm.
Tallrikar, 6 st, "Anna", Rörstrand. Diameter 24 cm.
Kaffeservis, Arabia, 32 delar.

Bruksslitage, kaffeservisen med ställvisa krackelyrer och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 761