168595. PARTI KERAMIK, 15 delar, "Blå Eld" och "Pyro" mm.
Fat, "Blå eld", 6 + 4 + 1 +1.
Karotter, "Pyro" 2 st, största formens diameter 22 cm.
Karott, anonym tillverkning, stämplad. Längd 36 cm.
Bruksslitage, största pyro karotten med ett retuscherat nagg.