PARTI KERAMIK, 15 delar, "Blå Eld" och "Pyro" mm.

168595. PARTI KERAMIK, 15 delar, "Blå Eld" och "Pyro" mm.

Fat, "Blå eld", 6 + 4 + 1 +1.
Karotter, "Pyro" 2 st, största formens diameter 22 cm.
Karott, anonym tillverkning, stämplad. Längd 36 cm.

Bruksslitage, största pyro karotten med ett retuscherat nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, "Blå eld", 6 + 4 + 1 +1.

Antal besök: 687