LOCKASK, 1800-tal.

LOCKASK, 1800-tal.
1685509. LOCKASK, 1800-tal.

5.3x4.5 cm.

Åldersslitage, lock löst.

Gör en kostnadsfri värdering!
1685509. LOCKASK, 1800-tal.

5.3x4.5 cm.

Åldersslitage, lock löst.

Antal besök: 297