PARTI keramik, 4 delar, vaser.

168548. PARTI keramik, 4 delar, vaser.

1 vas signerad GN - Gunnar Nylund, höjd 7,5 cm, diameter 7,5 cm.
1 vas signerad C. Stålhane höjd 10 cm.
1 st vas Bing gröndahl. Höjd 16 cm.
1 st vas. Nittsjö. Höjd 8,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 769