1 vas signerad GN - Gunnar Nylund, höjd 7,5 cm, diameter 7,5 cm.
1 vas signerad C. Stålhane höjd 10 cm.
1 st vas Bing gröndahl. Höjd 16 cm.
1 st vas. Nittsjö. Höjd 8,5 cm.
Åldersslitage.
Åldersslitage.