FAT PÅ FOT, majolika, Gustafsberg, sent 1800-tal.

168535. FAT PÅ FOT, majolika, Gustafsberg, sent 1800-tal.

Höjd ca. 27 cm.

Bruksslitage. Smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 27 cm.

Antal besök: 987