HYLLA, funkis, 1930-tal.

HYLLA, funkis, 1930-tal.
168530. HYLLA, funkis, 1930-tal.

Fanerat med alm. Längd 100, bredd 25, höjd 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 195