SOFFGRUPP, 3 delar, svart skinn, Möbeldesign, Sverige, 2000-tal.

168525. SOFFGRUPP, 3 delar, svart skinn, Möbeldesign, Sverige, 2000-tal.

Svart skinnklädsel samt ben i metall.
Soffa:Längd 125 cm. Höjd 80 cm. Bredd ca. 70 cm.
Fåtölj: Längd 72 cm. Höjd 80 cm, Bredd ca 70 cm.
Fotpall: Höjd 40 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotpall: Höjd 40 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 603