MOCKASERVIS, Lantligt motiv, förgyllning 16 delar, England.

168460. MOCKASERVIS, Lantligt motiv, förgyllning 16 delar, England.

Tuscan Fine English Bone China
8 koppar samt 8 fat
Höjd 6 cm (kopp+fat)
Fatens diameter 11 cm.

smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 koppar samt 8 fat
Höjd 6 cm (kopp+fat)
Fatens diameter 11 cm.

smärre bruksslitage.

Antal besök: 651