FISKRULLE. Record no 1800, 1950/60-tal.

168420. FISKRULLE. Record no 1800, 1950/60-tal.

AB Urfabriken, Svängsta.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

AB Urfabriken, Svängsta.

Bruksskick.

Antal besök: 2 749