SOFFBORD, Jason Möbelfabrik, Danmark, 1900-talets mitt.

168410. SOFFBORD, Jason Möbelfabrik, Danmark, 1900-talets mitt.

Brännmärkt. Diameter 110, höjd 49 cm.

Smärre slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och fläckar.

Antal besök: 985